KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12006142
nr 1200 6142
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Stockholm, Kungsholmen, signerad, -79. Olja på pannå, 50x60
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:07:25
27/8 10:55:24
27/8 16:41:33
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand